Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Inžinier automatizácie, PLC programátor

Inžinier automatizácie, PLC programátor

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Prešov
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou

- možnosti odborného a profesionálneho rastu

- možnosti ďalšieho vzdelávania v odbore

- bezplatné kurzy nemeckého a anglického jazyka, možnosť absolvovania jazykových kurzov v zahraničí

- flexibilný pracovný čas

- iné benefity
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
zaujímavé platové ohodnotenie
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (nemecky al. anglicky) vrátane fotografie formátu pre pas spolu s motivačným listom prosíme zaslať na E-mail: personal@bwg-online.sk

Pripojiť text: Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ďalších doplňujúcich informácií pre účely výberového konania.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti spĺňajúci požiadavky uvedené v pracovnej ponuke. Firma obsadzuje viacero pracovných pozícií.
O spoločnosti:
Materskou spoločnosťou firmy BWG k.s. je nemecká strojárska firma BWG Bergwerk - und Walzwerk-Maschinenbau GmbH so sídlom v Duisburgu, ktorá je známa už od roku 1955 svojími vysokokvalitnými výrobkami a riešeniami v hutníckej oblasti. Dcérska spoločnosť v Prešove bola založená v roku 2004. Sme celosvetovo úspešnou spoločnosťou v oblasti oceliarstva, strojárstva a stavby zariadení. Naša ponuka služieb zahŕňa plánovanie, konštruovanie a realizáciu strojov a technických zariadení na kľúč - od projektovania až po uvedenie do prevádzky u zákazníkov. V úzkej spolupráci s našími zákazníkmi neustále realizujeme inovácie, ktoré vychádzajú z našich dlhoročných skúseností a vedú k lepšej kvalite výrobkov, produktivite a energetickej účinnosti s čo najväčším prínosom pre životné prostredie. Okrem oceliarského priemyslu sme už dlhé roky spoľahlivým partnerom popredných svetových výrobcov v priemysle neželezných kovov, najmä v hlinikárstve. Náš medzinárodný úspech je založený na know-how, osobnom nasadení a dlhoročnom prepojení našich zamestnancov so spoločnosťou.
Ďalšie informácie o našej materskej spoločnosti nájdete na: www.bwg-online.com
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
6.1.2018
Počet videní:
543